Forum Tutkum - vBulletin

Etiket Listesi

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Üye

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαşтıĸçα ɢüzeldir
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Kısaca bir adet ben :)

Adana Doğumlu bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak firmanızı alanında en iyi yerlere getirmek için çalışmaktayım.

İster e ticaret uygulamalarınızda, ister reklamlarınız da, yani kısaca İnternet platformu üzerinde kendinizi en iyi şekilde ifade etmek ve en üst seviyelerde olmayı istiyor iseniz Dijital Pazarlama Uzmanı seçmelisiniz.
    Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ardından Çukurova Üniversitesi Medya Yapımcılığı bölümünde edindiğim bilgiler doğrultusunda kurumsal iletişim ve marka yönetimi de yapmaktayım. İnternet sitelerinizi daha güçlü kılmak için danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.
    Sadece Adana da sahip olduğunuz internet siteleriniz ve ya kişisel blog siteleriniz olmasına gerek yok. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyim. Benimle İnternet üzerinden ve ya iletişim formu sayesinde kolaylıkla iletişime geçme imkânı bulabilirsiniz.
    Yıllardır içerik tasarımı ile uğraştığım için en iyi web tasarım uzmanları ile en estetik ve iyi sonuçları elde etmekteyim.
    Web tasarım çalışmaları belli bir seviye üzerinde ana hatlar içerisinde belirlenmektedir. Kendi belirlediğimiz kurallar çerçevesin de web tasarımının kusursuz olması için bu kurallara uyarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
    Web tasarımı yaparken yazılan yazıların, kullanılacak görsellerin ve ya grafiklerin en doğru şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir ve burada da işi yine ben üstlenmekteyim AdobePhotoshop, Adobe Illistrator, Edius vb. programları iyi derecede kullanarak web sitenize en uygun içerikleri üretmekteyim.

Web tasarımı yaparken dikkat ettiğimiz diğer bir hususta tasarımda kullanılacak renkler ile o sitenin kullandığı renklerin uyumuna dikkat etmekteyiz.Kullandığımız görsellerin ya da grafiklerin boyutlarına dikkat ederek kullanıcıların gözlerini yormaması için özen göstermekteyim.
    Arama motoru reklamcılığı alanında başarılı işler yapmış bulunmaktayım.

Pazarlama stratejileri de artık İnternet ortamında satışlarını daha hızlı yaptıkları için firmalar benden bu alanda çalışma yapmamı istemektedirler. Markaların arama motoru reklamcılığı sayesinde ürünlerini daha çok göz önünde bulundurmalarını alıcılar ile daha hızlı iletişime geçme fırsatı buldukları için bir tercih haline gelmiş durumdadır. Ayrıca baskılı ve açık hava reklamları oldukça pahalı ancak arama motoru reklamcılığında böyle bir durum söz konusu değil 100 ₺‘lik bütçeyle bile reklam oluşturula bilmekte. Bu alanda hizmet vererek işi en iyi şekilde özenle yapmaktayım ve “bu para nereye gitti” dedirtmiyorum harcadığınız her liranın istatistiğini size ulaştırıyorum. Basılı ve açık hava reklamcılığında bunu yapmanız neredeyse imkansız!

Marka yönetimi alanında da en başarılı şekilde hizmet sunarak markanızın en iyi yerlere gelmesini sağlacağımdan hiç şüpheniz olmasını. Tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek. İÇİN https://mertcanozcan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
    Konu mrtcnzcn tarafından (26.Temmuz.2018 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.