Pelin Akil'den yrek yakan paylam: Soldaki bereli arkadam imdi yok

nl oyuncu Pelin Akil Beikta'ta meydana gelen patlamada ehit olan polis Mustafa Kemal Devrilmez'le olan fotorafn sosyal medya hesabndan paylat.

Oyuncu Pelin Akil Beikta'taki patlamada ehit olan polis Mustafa Kemal Devrilmez ile ilgili ansn duygu dolu szlerle paylat.
nl oyuncunun nstagram hesabndan paylat szler: ''Ocak aynda sultan Ahmet'teki patlamadan sonraki gnlerde bindiim feribotta benden phelenip antam gstermemi istemilerdi. Ben nasl bir phe tekil ettim neden beni aradnz diye merak edip sorduumda fotorafta grdnz soldaki zel Tim Polis kardeim 'salarnzdan' demiti. Anlamamtm. Gr salarn arasna bile bombay saklayabileceklerini sylemiti. Sonradan beni tanyp bir de fotoraf ekilmek istemilerdi. nce arandm iin bir kt hissetmitim ama gurur duydum ve dndm ki hepimizin pamuk ipliinde tesadf yaadmz u hayatta onlar ne kadar zor bir i yapyorlard srekli tehlike altndalard. Helal olsun dedim.

Ve biraz nce bu fotoraf geldi hem de ne ac haberle. soldaki bereli polis arkadam dnk patlamada hayatn kaybetmi. Zaten dnden beri iim acyor bu fotoraf grnce ve ona bu kadar yakn olmuken o imdi hayatta deil iim paraland. Bu patlamalarda yaknmz iyi mi diyip onlara ulatmzda iimizin rahatlamasndan dolay kendimi ok kt hissediyorum. Allah'm sen bu olaylara sebep olan azcck bile sebebi olan herkesi bildiin gibi yap. Bu soldaki bereli arkadam imdi yok. Allah ona ve dnk patlamada vefat eden herkesin ailesine sevdiklerine sabr versin. Mekanlar cennet olsun. ok zgnm gerekten ok. #mustafakemaldevrilmez '