Ko Burcu

Gkyz bugn kendinize nem vermenizin gerekliliine iaret etmekte.Ar stres ve yorgunluktan zayf den bnyenizi glendirmeli ve zellikle bu gnlerde yediklerinize itiklerinize dikkat etmelisiniz. Evli Kolar einizin finansal sorunlarnn sorumlusu olarak sizi sulamas yaadklarnda pay sahibi olduunuzu iddia etmesi evliliinizle ilgili geri dn zor kararlar almanza sebep olabilir. Hak etmediiniz davranlar sz konusu olsa da sa duyulu davranmal anlk fkelerle kararlar almamalsnz..
Gnn Olumlamas: Tm duygularm bir param olarak kabul ediyorum. Her ey hayatmn iyilii iin birlikte alyor. Hayatmn yce plan ile uyumlu yayorum. Kendimi zgrce, tam anlam ile ve kolayca ifade ediyorum. Doal bir biimde reniyor, aydnlanyorum.
Gnn Kristali: Safir
Gnn Rengi: Mavi

Boa Burcu

Gkyz bugn i ve zel yaamnzda tartmak iin yer arayan tavr ve davranlar ile sizleri yoracak insanlarn enerjileri ile kar karya kalabileceinize iaret etmekte. Soukkanllnz koruyun ve herkese ayna olmay deneyin. Yansmanzla kendilerini grsnler! hayatnzda finansal konularda olduka anslsnz gelirlerinizde nemli bir art sz konusu. nanlarnz emekleriniz sizi maddi manevi zenginletirecek. Bugn dikkat etmeniz gereken en nemli konu tartmak iin yer arayan kiilere kar savunmasz kalmanz olmal
Gnn Olumlamas: Ben akm ben sevgiyim ben m ben merhametim. zmle szmn birliinin demindeyim. Evreni seviyorum insanl ocuklar doay sevdiim gibi. Yaam kendimi seviyorum. Sevgi ile beslenen ruhumla doan her gnle dn ardmda brakp an aydnl bereketi ans ve tm gzellikleri ile yayorum.
Gnn Kristali: Ay ta
Gnn Rengi: ndigo

kizler Burcu

Bugn kendinizi arlklarnzdan kurtulmuasna huzurlu ve dinamik hissederek gne balayacaksnz. Kararl oluunuz ve deiimi tm benliinizle kabul etmeniz her geen gn sizleri daha da glendirecek. Sizdeki bu deiiklik yakn evrenizdeki kiileri akna evirebilir, Sizi hayatlarndan hi gitmeyecek olarak deerlendiren kiilerin aknl ise ok daha fazladr. Her eyi kabullenen idare eden kii gitti yerine bir bakas geldi eklinde bir deerlendirme yaparlar ve bu durumu kabullenememenin yaratt sarsc etkiden kolay beri syrlamazlar. Kimi zaman ak dolu szlerle kimi zaman nefret eden tavrlarla bir sre size rahatszlk vermeye alabilirler. Brakn yapsnlar siz yolunuzu izin ilerleyin ve kesinlikle taviz vermeyin. hayatnzda ise olduka ansl bir gn gemite kalan bir alacanz tahsil edebilir ve maddi anlamda bir hayli rahatlayabilirsiniz.
Gnn Olumlamas: Gzmde ki perdenin aralanmas ile yalan doru ile karanl aydnlkla yenebilmenin feyzindeyim. Seimlerimi sezgimi aklmla birletirerek yapyor, Hayatmda ncelii daima kendi dorularma yer vererek yayorum. Tm kt dncelerimi ruhumdan ve bilinaltmdan skp atyor. nancmn merhametini irademin gcn kendime rehber edip glenerek yarnlara ilerliyorum.
Gnn Kristali: Lapis lazuli

Yenge Burcu

Gkyz bugn kayp ve hrszlklara kar uyaryor sizleri nemli bir evrak tapu gibi bir belgeniz yznden zorluklar yaayabilirsiniz. Yine bugn resmi dairelerde ileriniz istediiniz gibi ilerlemeyebilir ve bir ok aksilikle karlaabilirsiniz. Gnn en iyi taraf eski dostlarnzla karlaabilir onlardan gelecek yardmla problemlerinize zm bulabilirsiniz. zel yaamnzda ise e ya da sevgilinizin unutkanl ikinizi balayan nemli bir konuda beklenmedik sorunlar yaanmasna sebep olabilir. Sen ben kavgas iine girmeden biz olmaya almal ve zm odakl hareket etmelisiniz. Bekar Yengeler bugn ak hayatnzda keyif verici gelimeler yaayabilirsiniz.
Gnn Olumlamas: Ben deerli sayg duyulacak kiilii ruhu bedeni gzel iyi bir insanm. Ertelediim her eyi an anna yaamaya balyor sahip olduum cesaret enerjisini tm ihtiam ile yaamma katyorum.
Gnn Kristali: Mavi safir

Aslan Burcu

Gkyz bugn duygularnzda aklnzda arasnda ki uyumun getirecei anslara iaret etmekte. Srekli ertelediiniz ihmal ettiiniz belki de yapmak iin yeterli cesareti bulamadnz konularda; nemli admlar ilkler gerekletirebilirsiniz. zel yaamnzda ise karmak duygular iinde olabilir uzun zamandr birlikte olduunuz insann davranlarn itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlk tepkiler vermemeye aln ve sakinliinizi saladnzda duygu ve dncelerinizi net bir ekilde ifade edin.Bekar Aslanlar sizler bugn akta ok anslsnz
Gnn Olumlamas: Hatalarm seviyorum ruhumu eitip gelitirmeme katkda bulunduklar iin, Dmanlarma teekkr ediyorum zme dnp kendimi kefedip yenilenmeme yardmc olduklar beni glendirdikleri savamay ve kendimle barmay sevgime daha da gl bir ekilde sahip kmam gerektiini fark etmemi saladklar iin. Rabbim sana teekkr ediyorum salkl bir bedenle beni dnyaya gnderip nimetlerinle mkafatlandrdn iin.
Gnn Kristali: Beril

Baak Burcu

Bugn i hayatnzda cazip gelen kesin bir aratrma yapmadnz ilere kar temkinli davrann. Bir anlk heves sizi var olan artlarnzdan ok daha zor bir duruma getirebilir. Hayat uzun soluklu bir maraton nefesinizi ve enerjinizi ksa srede tketmemeyi renmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelimeler yaamaya balayacanz bu srete sorumluluklarnzn hakkn yerine getirerek hareket ettiinizde erteledikleriniz zaten karnza kacaktr. zel yaamnzda ise arzalanan elektronik eyalarnz yznden tartmalar yaanabilir. Ayrca evinizin su tesisat ile ilgili kontrolde bulunmanz faydanza olacaktr.
Gnn Olumlamas: Salkl ve doru kararlar alabilmek iin i sesime kulak veriyor yaadklarm objektif olarak gzlemlemeyi seiyorum. Hakllk peine dmeden hakszl sulamadan sulu olmay hissederek hareket ediyor ve doru olan buluyorum.
Gnn Kristali: Granat

Terazi Burcu

Gkyz bugn i hayatnzda tereddtlere kaplarak kendinizi geri planda tutmamanz ynnde uyaryor sizleri. Bugn sezgilerinize gvenin sizi yar yolda brakmayacak kadar kuvvetli ve yol gstericidirler. Bugnlerde mcadele etmekten kandnz yorulduunuz konulara kar sava ruhunuz uyanyor adeta. Amalarnz idealleriniz dorularnz iin mcadele eden yapnz ortaya koyma zamandr imdi. Bugn zel hayatnzda ki gelimeler olduka dikkat ekici. E ya da sevgilinizle ilgili gerei yanstmayan bir eyler duyabilirsiniz. Emin olmadnz hibir konuda yanlgya dmemelisiniz.
Gnn Olumlamas: Her davranmn her dncemin sonularndan sorumlu olduumun bilincindeyim ve tercihlerimi seimleri bunun verdii olgunlukla belirliyorum. Sorumluluklarm beni gelitirir ve olgunlatrr. Kendimi ruhsal ve kiisel anlamda sevgiyle gelitiriyorum.
Gnn Kristali: Yakut
Gnn Rengi: Beyaz

Akrep Burcu

Frsatlarn kapnz almasn beklemeden kendi frsatnz kendiniz yaratacanz sretesiniz. Kendinize sistemli bir alma tarz benimsemeli size gvenen seven insanlarn szlerini nemseyerek bunlar yaamnzda uygulamaya balamalsnz. Sizi hibir eletirinin ya da yaam olduunuz zorluklarn engellemesine izin vermeyin. Sylenenlere kulaklarnz tkayn her eyin bir zaman vardr. Siz yapacanz baarl ilerle en gzel cevab vereceksiniz. Bunlara taklp enerjinizi drmemelisiniz. Sizin en byk hazineniz olan yeteneklerinizin hakkn verme zaman imdi.
Gnn Olumlamas: z deerlerime sahip kyor salkl ve doru kararlar alyorum. Hedefim haklarma sahip karak baarya ulamak ve kalc olmak. Tercihlerimi zekice yapyor gvenle ilerliyorum.
Gnn Kristali: Yakut

Yay Burcu

Cazibeniz ve ekiciliinizle dikkat ekiyor pek ok kiinin arasnda cazibenizle adeta parlyorsunuz imdi. hayatnzda yeteneklerinizi cesurca ortaya koyduka kariyer yolunuzda yeni kaplar ard ardna almaya devam ediyor. Sezgileriniz ok kuvvetli ve onlar izlemekten ekinmeyin. Bu srete kendinizi daha da gelitirecek yeni giriimlere ak olmal bu ans ok iyi deerlendirmelisiniz. zel yaamnzda ise ruhunuzda darya yansyan mthi enerjiniz kar cinsi size yaknlatryor. Yeni tantnz bir insanla enerjiniz ylesine uyuabilir ki her an her ey olabilir yaamnzda.
Gnn Olumlamas: Kendim olmaktan mutluyum. Ruhumu tm negatif enerjilerden arndrm olmann huzuru ile yepyeni balanglara yryorum. Burada ve imdiyi kabulleniyorum. Kendimi seviyorum ve hayatma sevgi dolu ilikileri ekiyorum.
Gnn Kristali: Pembe kuvars

Olak Burcu

Gkyz ar heyecan ve strese bal salk problemlerine kar dikkatli olmanz iin uyaryor sizleri. Bugn bir sre kendinize zaman ayrarak beden ve zihninizi dinlendirin. nemli kararlar almak mecburiyetindeyseniz bugnden sonrasna ertelemeniz faydanza olacaktr. zel yaamnzda beraberlii devam eden Olak lar e ya da ein ailesinden kaynaklanacak problemlere kar dikkatli olmalsnz. fkeyle vereceiniz tepkilerin sonucunda hi te ho olmayan karlklar alabilirsiniz.
Gnn Olumlamas: Beden ve ruh salm mkemmel bir uyum iinde. Kuvvetli bir bnyeye sahibim benim en byk zenginliim salmdr. Tm kalbimle krediyor ve bedenime her zamankinden daha fazla deer ve nem vereceime sz veriyorum.
Gnn Kristali: Labradorit
Gnn Rengi: ndigo

Kova Burcu

Bugn ailevi meseleler nem kazanmakta.Kendi yaknlarnzn salk problemleri ile ilgilenebilir keyif verici gelimelerle moral bulabilirsiniz. zel yaamnzla ilgili konularda yaanacak gerginlikler sz konusu olabilir. Kararl tavrnz korumal e ya da sevgilinizin sizi aalar tarzda davranlarna sessiz kalmamalsnz. Siz kararl davrann ne yaparsa yapsn tartmayn saygy yitiren taraf siz olmamalsnz. nceliiniz siz olmalsnz istekleriniz arzularnz dorularnz. Sizi size yabanclatran her eyden uzaklayor yeni balanglara doru yol alyorsunuz.
Gnn Olumlamas: Ben bugn yaamn bana sunduu tm gzellikleri grmeye niyet ediyorum. Aldm nefes salkla uyandm her gn iin krler olsun. Yaptm ii seviyorum ruhumdan gelen gzel enerji tm yaamsal alanlarma sevgiyle yansyor ve gerek mutluluu yayorum.
Gnn Kristali: Kuvars

Balk Burcu

Bugn ailevi meseleler nem kazanmakta.Kendi yaknlarnzn salk problemleri ile ilgilenebilir keyif verici gelimelerle moral bulabilirsiniz. zel yaamnzla ilgili konularda yaanacak gerginlikler sz konusu olabilir. Kararl tavrnz korumal e ya da sevgilinizin sizi aalar tarzda davranlarna sessiz kalmamalsnz. Siz kararl davrann ne yaparsa yapsn tartmayn saygy yitiren taraf siz olmamalsnz. nceliiniz siz olmalsnz istekleriniz arzularnz dorularnz. Sizi size yabanclatran her eyden uzaklayor yeni balanglara doru yol alyorsunuz.
Gnn Olumlamas: Ben bugn yaamn bana sunduu tm gzellikleri grmeye niyet ediyorum. Aldm nefes salkla uyandm her gn iin krler olsun. Yaptm ii seviyorum ruhumdan gelen gzel enerji tm yaamsal alanlarma sevgiyle yansyor ve gerek mutluluu yayorum.
Gnn Kristali: Kuvars