Forum Tutkum - vBulletin

Etiket Listesi

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Bayan Üye Lykia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαşтıĸçα ɢüzeldir
    Beğendikleri
    128
    Beğenileri
    126
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    18 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    4

Gomez takımda kalacak mı?

Yaptığı transferlerle Avrupa'nın en iyi menajerleri arasında gösterilen Ahmet Bulut Tivibu Spor'da yayınlanan Doğru Taktik programına katılarak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

"GALATASARAY'DA İSTEDİ"

Beşiktaş'tan önce Galatasaray'ın da Gomez'i transfer etmek istediğini doğrulayan menajer Ahmet Bulut sarı kırmızılı takımın bu transferde başarılı olamadığını belirtirken; "Şu anda şartlar Mario burada kalacak gibi gösteriyor. Mukavelede bir madde var. EURO 2016 öncesinde kalıp kalmayacağı belli olacak. Mario 'ben burada kalıyorum' dediği zaman kalır. Devam ederse aynı mukavelesi devam edecek. Beşiktaş tabii ki kalmak istiyorsa mukavelesini uzatmak ister" dedi.

Rodi
    Misafir

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαşтıĸçα ɢüzeldir

Cevap: Gomez takımda kalacak mı?

Alıntı Lykia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığı transferlerle Avrupa'nın en iyi menajerleri arasında gösterilen Ahmet Bulut Tivibu Spor'da yayınlanan Doğru Taktik programına katılarak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

"GALATASARAY'DA İSTEDİ"

Beşiktaş'tan önce Galatasaray'ın da Gomez'i transfer etmek istediğini doğrulayan menajer Ahmet Bulut sarı kırmızılı takımın bu transferde başarılı olamadığını belirtirken; "Şu anda şartlar Mario burada kalacak gibi gösteriyor. Mukavelede bir madde var. EURO 2016 öncesinde kalıp kalmayacağı belli olacak. Mario 'ben burada kalıyorum' dediği zaman kalır. Devam ederse aynı mukavelesi devam edecek. Beşiktaş tabii ki kalmak istiyorsa mukavelesini uzatmak ister" dedi.
    Pembe Renkli Rumuzlu birinden bu haberLerin paylasildigini Görmek ) Füfüyt