Forum Tutkum - vBulletin

Etiket Listesi

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Harika
    Misafir

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαтĸα ɢzeldir

Her Trl Hastalk iin Dua

@Deniz mm sana guLum

Bismillahirrahmanirrahiym
    Allahmme inni eselkel -afiyete fid- dnya vel ahirati, Allahmme inni eselkel-afve vel afiyete fi dini ve dnyaye ve ehli ve mali, Allahmmestur avrati ve amin ravati.Allahmmehfazni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an imali ve min favki ve euz bi-azamatike en utale min tahti.Allahmme anini bi!l-ilmi ve zeyyinni bil-hilmi ve kerrimni bit-takva ve cemmilni bil-afiyeti.
    Anlam:Allahm, Senden dnyada ve ahirette huzur ve salk isterim.Allahm,Senden, dinim,dnyam,oluk ocuum ve malm iin af ve afiyet isterim.Allahm,ayplarm kapat,beni, korkularmdan gvene kavutur.Allahm,beni nmden,arkamdan,samdan,solumdan, ve bamdan gelecek her trl hastalklardan,ktlklerden koru.gelecek bir ktlkle tuzaa drlmekden,yere vurulmakdan,senin yceliine snrm.Allahm, beni ilim ile zenginletir,hilm ile ssle,takva ile kereme kavutur.afiyetle gzelletir.
    Hasta olana yakn tarafndan okunacak bir dua;
    Allahmme ezhibil-bese, rabbennasi efi ve enet-afi la ifae illa ifake,ifaen la yuadir sekama
    Anlam:Allahm, ey insanlarn Rabbi bu hastann zdrabn dindir,onu ifaya kavutur.senden baka ifa verici yokdur,yle bir ifa verki,bir daha hastalk ekmesin.
    Deniz (02.ubat.2016) Bunu beendi

Bayan ye Deniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαтĸα ɢzeldir
    Kayt Tarihi
    30.Mart.2014
    Beendikleri
    189
    Beenileri
    142
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    69 Thread(s)
    Tecrbe Puan