Forum Tutkum - vBulletin

Etiket Listesi

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    AttacK
    Misafir

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαтĸα ɢzeldir

Dolunay ve KDP Drme

ncelikle verilmise zr diliyorum ..

arkadalar ben burada size her hangi bir hile yada program vermek iin amadm bu konuyu yada milletin bizleri kandrma yada geyik yapma arac olarak grmesinden dolay bende geyik yapaym die yazmyorum aadaki konulular ... dikkatlide okursanz ve denerseniz sizlerde burada deneyimlernizi paylanz ltfen...

arkadalar hepimizin bildii gibi oyun ierisinde dolunay klcn vahsi uzman vahsi okcudan dryoruz genel olarak byle bir bilgimiz var .. kimilerine gre nce vadide kesiceksin sonra 2. kyde sonra gideceksin metin keseceksin vs vsvs byle dyormu ...kimilerine grede baka ekilde ... ama benim dikkat ettiim bir konu var dolunay drmekte ben yakamoz serverinda oynuyorum mavi krallkda mavi krallkda oynayan arkadaslar bilirler bakra blgesinde yal adam etrafnda yabani okcular vardr...
    2 3 hafta nce at grevini yaptm ve at grevini hepimiz biliyoruz lvl m 50 lvl de yapdm yabani okcudan dolunay klc drdm tabiki tereddt ettim ilk bata acaba vahsimi kesim diye ama yabani kesmiim bunun stne dn tekrar yabani okcu kesdim uzunca bir sre ve dnde toplamda 3 tane dolunay drdm belki bu konuyu bilen arkadaslar vardr ama bilmeyen ok falza kii oldugundan eminim.. ltfen deneyin ve burada paylan insanlar sama sapan bilinmedik yntemlere ynelmesinler....

kdp konusundada zellikle ch3 diyorum ch1 ch2 ch4 de uzunca sre denedim olmad ch3 vadi sar krallk blgesindeki mistikler buradada ilk girite sa tarafta kalan blgedeki mistikler bunlar ilk giri alanndan ilerideki aa altndaki misitiklere kadar kesmemiz gerekmektedir.bu nasl olucak diyecek arkadaslarmz var ise nce ilk giriteki ama bakn sa taraftaki aa alt ve evresindeki mistikler daha sonra slot kmasn beklemeden tam karsndaki aa altndaki mistiklere kadar srasyla kesmemiz gerekmektedir.kdp drme esnasndada unu fark ettim nce klasikdir balangc el kitaplar daha sonra her hangi bir zrh msitik plaka lmcl krmz aslan takm gibi daha sonra bilinmeyen tlsm ve son olarak leylak ve sonrasnda kdp belki benim ansma ama bana zel deil bundan eminim bunu defalarca denedim ve her defasnda bu yazda belirtmek isterim 4 yada 5 kdp drdm 4 -5 kdp yi sabahdan akama kadar deil sadece gece 12 den sabah 3 yada 4 e kadar ki 4 saatlik almada siz hem exp hemde para kasm olacaksnz kdp de yannza extra kalcak bu yntemide denemenizi tavsiye ediyorum .... ve ltfen deneyimlerinizi burada paylanz...

Not:amacm sizleri kandrmak deil yaadm oyun tecrbelerimi paylamak yardmc olabildiysem ne mutlu bana ....

ye

Forυмтυтĸυм.orɢ ~ нαyαт pαylαтĸα ɢzeldir
    Kayt Tarihi
    12.Ekim.2018
    Beendikleri
    0
    Beenileri
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)